Polonez Dąbki +48 94 314 81 10 polonez@msu.pl | Seaside Resort in Poland | Resort Polnische Ostsee | CENNIK
Zabiegi lecznicze Dąbki
Zabiegi Lecznicze
Odnowa Biologiczna i Rehabilitacja Polonez Dąbki
zobacz

.


Zabiegi Lecznicze - Polonez Dąbki

Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej zaprasza na zabiegi lecznicze.

Lampa Sollux

Ma zastosowanie w przewlekłych stanach zapalnych, nerwobólach i zespołach bólowych.

Lampa Bioptron

Jest to światło spolaryzowane, które leczy wiele dolegliwości w szerokim zakresie zastosowań medycznych i kosmetycznych, stymulując krążenie krwi i regenerację tkanek, jednocześnie zmniejszając stan zapalny.

Magnetronik

Jest to zabieg leczniczy wykorzystujący działanie pola magnetycznego. Skutecznie przyspiesza regenerację chorych tkanek, łagodzi ból i działa przeciw zapalnie

cena

Laseroterapia

Biostymulacja laserowa dokonuje głębokiej penetracji tkanki, stymuluje ją w ten sposób do regeneracji.

cena

Elektrodiagnostyka

Umożliwia badanie pobudliwości nerwów i mięśni przy użyciu prądu.

HandsFree Sono

Terapia Ultradźwiękowa

Fonoforeza

opis

Pole magnetyczne

opis

Ćwiczenia w odciążeniu UGUL

opis

Ćwiczenia indywidualne

opis

Gimnastyka grupowa (min. 5 osób)

opis

Fotel masujący

Masaż na fotelu masującym służy poprawie cyrkulacji krwi, kondycji mięśni, łagodzeniu stresu oraz zapewnianiu relaksu i lepszego ogólnego samopoczucia.

Masaż leczniczy

Masaż to zespół ruchów wywierający ucisk na tkanki. Ma polega on na wykonywaniu przez masażystę określonych ruchów w określonym tempie, z odpowiednią siłą, zgodnie z przebiegiem mięśni, naczyń limfatycznych i krwionośnych, rytmicznie bez rozciągania skóry. Masaż jest świadomym odkształceniem tkanek w celu uzyskania określonych zjawisk i zdarzeń.

Masaż ciepłymi olejami

Wyciszający, rytualny, doskonale relaksujący masaż. Oczyszcza organizm, przywraca naturalną harmonię ciała, zapewnia głęboki relaks, eliminuje stres i negatywne emocje oraz przywraca równowagę energetyczną całemu organizmu.

Krioterapia miejscowa

opis

Siłownia/fitness 1 godz.

opis

Elektrodiagnostyka

opis

Diatermia

Diatermia jest zabiegiem fizykoterapeutycznym, polegającym na wykorzystaniu pulsujących pól elektromagnetycznych wielkiej częstotliwości w celu stosowania tzw. ciepła terapeutycznego

Drenaż limfatyczny

Zabieg ma silny wpływ na organizm, sprzyja resorpcji płynów śródmiąższowych. Usuwa zalegające toksyny, stymuluje drenaż żylny i limfatyczny oraz wpływa na uelastycznienie i odżywienie tkanek.

Światłoterapia

opis

Relaksujący masaż ciepłymi olejami 30 min

opis

Relaksujący masaż ciepłymi olejami 45 min

opis

Inhalacje solankowe

Wdychanie aerozolu solankowego powoduje nawilżenie dróg oddechowych, rozrzedzenie śluzu i umożliwia łatwiejsze odksztuszanie. Podczas takiej kuracji następuje wchłanianie jodu.


Położenie i dojazd

Ośrodek Wypoczynkowy "Polonez" znajduje się w północnej części miasta - blisko centrum, tuż przy głównej arterii, jednak mimo to jest tu cicho i spokojnie. Ośrodek otoczony jest liczną zielenią, a najbliższe zejście na plażę znajduje się tuż obok samego ośrodka. Do głównego deptaka Dąbek jest zaledwie 5 minut drogi. Cały teren ośrodka zajmuje powierzchnię ponad 2000m2.

Prosty i wygodny dojazd

Dojazd: ośrodek położony jest w Dąbkach przy ulicy Darłowskiej 8 (trasa wojewódzka 203 pomiędzy Koszalinem a Darłowem). Zmotoryzowanym oferujemy zamykany parking na terenie ośrodka. Dojazd do ośrodka dla osób niezmotoryzowanych: pociągiem lub autobusem do Koszalina, a następnie autobusem PKS lub busem w kierunku Darłowa (przystanek autobusowy 100 metrów od ośrodka).


Zabiegi lecznicze nad morzem Dąbki Turnus rehabilitacyjny Zabiegi rehabilitacyjne Darłówko Bobolin Mielno Unieście Łazy Jarosławiec turnusy nad morzem turnus rehabilitacja

Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy Polonez w Dąbkach

Przez cały rok oferujemy wypoczynek i rehabilitację nad morzem. Organizujemy i obsługujemy imprezy firmowe, kursy i szkolenia. Zapraszamy do Dąbek.
Ośrodek wypoczynkowy Dąbki
Pokoje nad morzem
Domki letniskowe nad morzem

Kontakt

OSW „POLONEZ”
ul. Darłowska 8, 76-156 Dąbki

Recepcja / Rezerwacje

tel. 94 314 81 10
kom. 519 339 490, 519 339 423, 512 419 000
e-mail: polonez@msu.pl

Organ prowadzący ośrodek

MSU GROUP Spółka z o.o.
Pl. Piastowski 3, 85-012 Bydgoszcz
tel. 52 322 75 83
e-mail: msu@msu.pl